Tracker G500FI Black Magnum

Gps obojek pro psy Tracker lokalizuje psa bez omezení vzdálenosti s aktualizací polohy každé 3 s. Psa sledujete přímo v aplikaci na kvalitní topografické či satelitní mapě, s využitím kompasu. Obojek nabízí náslech z okolí psa a možnost audiopovelů "Teď" a "Tady". Polohu objektu můžete v rámci skupiny sdílet. Podpora satelitního systému GPS a GLONASS vám zaručí přehled i v náročném terénu. 
Skladem (1 ks)
Kód: DS53472449
Značka: Tracker
18 990 Kč
Kategorie: GPS obojky
velikost: Pro malé psy, Pro střední psy, Pro velké psy
Tracker G500FI Black Magnum
Novinka

Gps obojek pro psy Tracker lokalizuje psa bez omezení vzdálenosti s aktualizací polohy každé 3 s. Psa sledujete přímo v aplikaci na kvalitní topografické či satelitní mapě, s využitím kompasu. Obojek nabízí náslech z okolí psa a možnost audiopovelů "Ne" a "Tady". Polohu objektu můžete v rámci skupiny sdílet. Podpora satelitního systému GPS a GLONASS vám zaručí přehled i v náročném terénu. 

Výkonný Tracker G500FI Black Magnum – GPS a Glonass sledovací obojek s vynikajícím příjmem GSM sítě. Citlivě určuje polohu a díky svým zkušenostem přenáší sledovací obojky na zcela novou úroveň. Skvělé vlastnosti, odborný výběr vysoce kvalitní mechaniky v kombinaci s dlouholetými zkušenostmi v oboru odlišuje toto zařízení od konkurence. 

 

 

 

 

Hlavní funkce lokátoru pro psy Tracker G500FI Black Magnum:

 • Sledování psa na neomezenou vzdálenost
 • Automatické zasílání pozic psa do topografické nebo satelitní mapy.
 • Můžete nastavit sledování psa v reálném čase s obnovou každé 3 sekundy, nebo funkci vypnout a tím šetřit baterii
 • Automatické načítání polohy každou minutu
 • Náslech zvuků prostředí na dálku
 • Indikátor intenzity štěkotu psa při každé pozici
 • Alarm štěkotu psa
 • Ochranná zóna Geo Fence
 • Možnost sdílení dat 
 • Aktualizace softwaru a nahrátí nové aplikace bezkontaktně, prostřednictvím mobilních dat over-the-air (starší modely (G400 a G400i) je nutné aktualizovat za poplatek v Tracker servisu).

 

 

 

Gps lokátor Tracker je zařízení pro sebejistotu v náročném terénu

Gps lokátor na obojek psů od finského výrobce Tracker vás podpoří i v těžko dostupném terénu. Přijímač na obojku psa je pro tyto účely vybaven také vodotěsností, odolností vůči prachu a robustní konstrukcí, která vydrží i přiměřený mechanický náraz. Přesnou polohu nejen vašeho psa, ale klidně i dalších členů týmu, sledujete v reálném čase s aktualizací polohy každé 3 vteřiny.

Obojek kombinuje technologie pro určení polohy Gps a Glonass, takže nezáleží, jak moc se váš pes v terénu vzdálí. Bez omezení dosahu funkcí budete mít stále nad pohybem psa přehled.

V propracované aplikaci ve vašem telefonu zobrazíte pohyb psů, případně i členů týmu v libovolném počtu. Možnosti mappingu v aplikaci Tracker zahrnují detailní mapy terénní, satelitní, topo mapy nebo s využitím kompasu. 

V bezplatné verzi vaší aplikace naleznete na 100 mezinárodních terénních map a placená verze nabízí volně národní mapy Finska, Německa, Estonska, Norska a USA. Díky funkci automatického stahování map budete mít k dispozici zobrazení i v režimu offline.

 

 

Výhody obojku Tracker G500FI Black Mangum:

 1. Neztratí GPS signál - vysoce citlivý GPS a Glonass přijímač umožňuje spolehlivě sledovat psa s G500FI Black Magnum i ve velmi špatných podmínkách.
 2. Top GSM pokrytí - vynikající příjem díky prodloužené extérní GSM anténě zajišťuje spolehlivé sledování psa i v oblastech téměř bez signálu. Nová – dlouhá 900 MHz optimalizovaná anténa je až dvakrát citlivější jako u modelu G400.
 3. Životnost baterie - u G500 Black Magnum až o 50% lepší než u modelu G400, tj. od 20 h až po několik dní.

 

Pohodlný v užívání, pohodlný pro psy

Tracker vyvíjí ergonomické zařízení s vysokou odolností, takže psa zbytečně neomezuje a vás v terénu nezklame ani při zátěžové akci. Obojek je vybaven vodotěsnými  vlastnostmi pro ponor do vody až 10 m, odolává prachu a materiál vydrží i mechanický náraz. Přijímač je vybaven pro výdrž extrémních teplot v rozsahu -25 °C až 40 °C. Gps obojek disponuje zároveň nízkou hmotností 225 g, proto nebude při nošení vadit ani menším psům. Pro ještě větší pohodlí lze zařízení navléknout na postroj psa. Co vám ještě ulehčí postup terénem? Určitě je to výdrž baterie od 18 - 100 hodin podle vytížení jednotlivých funkcí.

 

 

Zásadní funkce s nadstandardní pojistkou

Ani při pohybu v otevřeném prostředí  na velkou vzdálenost neztratíte o vašem psovi přehled. O kontakt se postará jednosměrný mikrofon, který umožní naslouchat, co se děje v okolí vašeho psa. Stačí na Gps zařízení z vaší aplikace "zavolat". Gps Tracker má ve výbavě ještě alarm pro signalizaci psího štěkotu. Odhadne rovněž sílu vyštěkávání, a upevní tak vaši kontrolu nad situací. Můžete psovi také přehrát audio povel s příkazy "Ne" a "Tady". S těmito vlastnostmi a vysokou mechanickou odolností vám zařízení mnohonásobně usnadní úspěšné dohledání psa po každém zásahu či akci.

Tracker G500Fi Black Magnum je možné sledovat pomocí Tracker softwaru: Tracker Hunter 3, Tracker for Android, Tracker Hunter for iOS a Tracker WebApp.

 

Sledovací zařízení gps Tracker představuje výhodnou a spolehlivou investici všech profesionálních psovodů, pracovních týmů se psy nebo chovatelů s nadstandardními požadavky na funkčnost. Sledujete neomezený počet psů i členů v aktuálním čase a s možností sdílení dat. Vlastnosti Trackeru usnadní kooperaci skupiny a pojistí vaši kontrolu nad situací. Nemusíte se bát ztráty dosahu, pokrytí a pomocí signálů snáze dohledáte vašeho psa i po akci, ať už se jakkoliv vzdálí. K dispozici máte automatické aktualizace aplikace, bezplatné verze mapy a zařízení s pevnou a odolnou konstrukcí vhodnou i do extrémních podmínek.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: