Reedog Senza Premium samonavíjecí vodítko S 12kg / 5m lanko / tyrkysová

Co je lepšího než mimořádně pohodlné samonavíjecí vodítko v moderním stylu pro venčení psa? Reedog Senza je vysoce kvalitní vodítko s ergonomickým designem, které vám padne do ruky jako ulité. Extra silná šňůra se nezamotává ani nezasekává v žádném úhlu. Pomocí jediného tlačítka zajišťuje 3 režimy brzdění.
Skladem (>5 ks)
Kód: DS78680270
Značka: Reedog
540 Kč
Kategorie: Vodítka
velikost: Pro malé psy
barva: tyrkysová
délka: 5 m
materiál: plast, pogumovaná rukojeť
rozměry: S 169x117x37 mm

Reedog Senza je vysoce kvalitní vodítko s ergonomickou konstrukcí, které vám padne do ruky jako ulitéExtra pevné lanko se nezamotá ani nezasekne v žádném úhlu. Jediným tlačítkem zajistíte 3 módy brzdy. Je jedno, kam se s chlupáčem vydáte, vodítko Reedog Senza vám kdekoliv zaručí pohodlné a snadné zacházení, a tím i spolehlivou kontrolu. Kdo má psa ví, že rychlá reakce často rozhodne o výsledku krizové situace nejen při vycházce. 

Design, jaký si snadno zamilujete!

Když se v jediném produktu setká kvalita s moderní úpravou, tak si výsledek snadno zamilujete! Svěží, originální i praktický je proto i design vodítka Reedog Senza. Dostanete ho nejen ve čtyřech různých velikostech, ale i v šesti barevných variantách. 

Extra pevné lanko proti zamotání!

Vodítka Reedog jsou osazena lankem, které se nikdy nepřekroutí a nezasekne. Lanko je vyrobeno z materiálu s vysokou odolností v tahu. Tkanina se využívá ve vojenství při výrobě padáků, proto se vyznačuje výbornou schopností vydržet zátěž. 

Jediným stiskem: pohotová kontrola brzdy

Ať už vás zaskočí setkání s jiným psem, kolemjdoucí nebo projíždějící auto, vodítko Reedog Senza vám dovolí přesnou kontrolu intuitivním ovládáním brzdového tlačítka. Jedním stiskem si tak pohotově přitáhnete, zastavíte nebo uvolníte speciální lanko vodítka, které se nikdy nezamotá.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: