Výběr správného pelíšku pro vašeho psa

Výběr správného pelíšku pro vašeho psa


Psi jsou aktivní zvířata, která rádi prozkoumávají, očichávají a hrají si, ale je pro ně také opravdu důležité dostatečně odpočívat. Jako majitelé psů můžeme našim psům pomoci dostat se k důležitým prostojům, které potřebují, tím, že zajistíme, aby měli někde klidné a pohodlné podřimování bez jakéhokoli rušení.

Jak vybrat pelíšek pro psa


Je důležité ujistit se, že jste vybrali správnou velikost pelíšku pro vašeho psa. Když je pozorujete, jak spí, všimnete si, že se dostávají do spousty různých pozic: natažené, stočené, na zádech – dokonce i na břiše s nohama nataženýma v opačných směrech jako Superman!

Jakou velikost postele bych si měl pořídit?


Jejich pelíšek by měl být dostatečně velký, aby mohl pohodlně ležet ve všech těchto přirozených polohách. Některé postele mohou být dost velké, aby se do nich váš pes mohl schoulit, ale může si také natáhnout nohy, když bude chtít?

Jaký typ pelíšku pro psa bych si měl pořídit?


Pelíšky pro psy mají mnoho různých tvarů a velikostí. Každý pes bude mít své preference, ale vždy je nejlepší dát mu několik možností - tak si můžete být jisti, že se bude vždy cítit pohodlně.

  • Kulaté nebo oválné pelíšky s bočnicí jsou skvělé, když se vaši psi chtějí stočit do klubíčka
  • Postele s matrací mohou být dobré pro ležení
  • Boxové lůžka nebo jiné s bočnicí umožňují vašemu pejskovi opravdu se uvelebit - mohou mu pomoci udržet ho v teple a chránit před průvanem. Jiné postele mohou být lepší v létě, kdy váš pes může chtít zůstat chladnější.


Z jakého materiálu by měl být můj pelíšek pro psa a jak jej mohu prát?


Pokud chcete pelíšek pro psa na kempování, do zahrady nebo na jakékoli dobrodružství, pak je nejlepší robustnější materiál. Vodotěsné nebo voděodolné postele mohou pomoci zabránit jejich navlhnutí. Pelíšky pro psy by měly být pěkně polstrované a vyrobené z příjemného materiálu. Měly by být také snadno omyvatelné.

Luxusní pelíšky pro speciální psy


Někteří psi mohou mít specifické potřeby, pokud jde o postele:

  • Starším psům nebo psům s jakýmikoli bolestmi nebo problémy s klouby může prospět ortopedické lůžko nebo lůžko z paměťové pěny, do kterého se mohou snadno dostat.
  • Pokud máte plachého nebo nervózního psa, může mu prospět postel typu 'iglú', takže se mohou pohodlně schovat, kdykoli je toho na ně příliš mnoho.
  • Více než jeden pes? Abyste se vyhnuli konkurenci, musíte mít minimálně jednu postel na psa. Pokud se vaši psi rádi tulí k sobě, zvažte pořízení dalšího psího pelíšku dostatečně velkého, aby se mohli pohodlně sdílet.

Kam je nejlepší místo pro umístění pelíšku pro psa?


Umístěte postel někde v teple a bez průvanu a dejte svému psovi možnosti. Jednu postel byste mohli umístit do klidné části domu, kde mohou nerušeně odpočívat, a jednu do místnosti, kde rodina tráví čas, aby mohli být ve vaší společnosti a odpočívat nebo dřímat na pohodlném místě.

Zpět do obchodu